5 kroków do idealnego ciała ♥

Kochani przedstawię Wam dzisiaj nowoczesny produkt który pomoże nam w walce ze zmarszczkami, przebarwieniami, rozstępami, ranami, bliznami, suchością skóry, cellulitem. Jesteście ciekami jakim cudem jeden produkt może mieć aż tak szerokie zastosowanie ? Zostańcie ze mną i doczytajcie do końca. Żeby uwierzyć w działanie tego produktu zapoznajcie się z pięcioma punktami które dla Was przygotowałam.


  1. Co to jest Kolagen ?  Kolagen to najważniejsze  strukturalne białko w organizmie człowieka. Kolagen nie tylko jest jednym z podstawowych budulców narządów, ale przede wszystkim zapewnia im odpowiednie właściwości mechaniczne. Oczywiście największa ilość kolagenu w ciele człowieka znajduje się w skórze, w której stanowi około 70 % wszystkich białek w konsekwencji czego jest on odpowiedzialny za zdrowie naszej skóry.
  2. Rola kolagenu w skórze. Kochani dbamy o serce, wątrobę, kości ale co ze skórą ? To przecież właśnie ona chroni nasze narządy wewnętrzne przed uszkodzeniami.  Za strukturę skóry w największym  stopniu odpowiadają włókna kolagenowe tworząc matrycę  w którą wbudowane są inne składniki aktywne- takie jak melanina czy kwa hialuronowy. Włókna kolagenowe podlegają ciągłym zmianom w naszym organizmie. Najbardziej widoczne jest to po 25 roku życia, gdy  procesy syntezy  kolagenu stają się coraz wolniejsze.
  3. Jak powstaje kolagen ? Podstawową  jednostką strukturalną  kolagenu jest tropokolagen. Tropokolagen powstaje w fibroblastach  i po ich opuszczeniu w przestrzeni skóry właściwej łączy się z innymi cząsteczkami tropokolagen, formując sieci włókien kolagenowych.
  4.  Instrukcja obsługi kolagenu w trzech krokach. 1 KROK  Moim zdaniem najważniejszy.  jeśli chcemy by kolagen zaczął działać i przepłynął w głąb naszej skóry musimy ułatwić mu to zadanie. Peelingi enzymatycznne, ziarniste, kawitacyjne itp.  wybierzcie ten który najbardziej lubicie, ale wykonajcie go !!! Jeśli to zrobicie efekty będą o wiele większe. KROK2  Tropokolagen należy rozprowadzić po skórze z kropelkami wody, które są obecne w naskórku. Skóra  podczas stosowania produktu powinna być cały czas nawilżona, nie można dopuścić do wysuszenia.  KROK 3 Żel należy delikatnie wklepywać ku górze, ale bardzo ważne jest to by masaż trwał około 5 minut. Żel który wysycha tworzy skorupę nie wolno do tego dopuszczać.  Produkt trzeba złączyć w wodą by idealnie się wchłonął.
  5.  KOLAGEN NTC   to produkt  wielofunkcyjny, który pomoże nam dążyć do idealnego wyglądu naszej skóry. Kochani przesyłam Wam linki do  strony gdzie dowiecie się wszystkiego o zastosowaniu w danym problemie. Wystarczy że klikniecie w słowo pasujące do waszej problematycznej strefy:    Mój problem to okropne blizny po trądziku dzięki kolagenowi pomalutku zwalczam ten problem.  Maja terapia skupia się na złuszczaniu naskórka, wybielających składnikach aktywnych i KOLAGENIE  który jest najważniejszy.  Na ten temat przygotuję dla Was odrębny post. Już widać małe efekty myślę że za miesiąc/ dwa będę mogła wkroczyć w sezon letni bez kompleksów.

    Miłego dnia

Share:

3 komentarze