Malinowy las


Dzisiaj napiszę o niesamowicie uniwersalnym produkcie który powinna mieć w torebce każda kobieta. Opiszę Wam moja ulubioną oraz przedstawię kilka moich pomysłów na jej użycie.

  1. Jeśli macie problem z odkręcaniem buteleczek z lakierami wazelina Wam pomoże. Wystarczy delikatnie nasmarować szyjki by Wasz problem z otwieraniem lakierów się skończył.
  2.  Samodzielne farbowanie włosów często pozostawia na skórze twarzy i szyi plamy. Żeby tego uniknąć wystarczy nałożyć wazelinę na miejsca narażone przebarwieniem.
  3. Wazelina może też być wcierana w mokre końcówki włosów. Będą wtedy wyglądały na zdrowsze.
  4. Jeśli nałożyłyście na skórę wodoodporny makijaż wazelina też Wam pomoże. Wystarczy odrobina wazeliny i patyczki kosmetyczne by doczyścić resztki makijażu.
  5.  Do wazeliny wystarczy dodać odrobinę brązowego cukru i wmasować tą pastę w usta. Gwarantuję Wam jedwabistą gładkość oraz efekt botoxu. Usta na pewien czas staną się optycznie większe i foremniejsze. 

Wazelina !!! 

Wazelina roztapia się w temperaturze od 35 stopni, dlatego też skóra ludzka jest idealną kombinacją.  Wazelina nie wchłania się !!! Ma ona właściwości izolacyjne. Dlatego też idealnie nadaje się do stosowania podczas mrozów. Może być też stosowana na otarcia ( łokcie, pięty i inne przesuszone miejsca).

Ja niesamowicie polubiłam tą malinowa o delikatnym smaku i zapachu. Pomaga mi w pielęgnacji usta. Na moich ustach tworzy warstwę izolacyjną. Mam ją bardzo często w swojej torebce. Czasami gdy zapomnę kremu do rąk używam jej na kosteczki. Ta akurat ma w składzie dodatkowo witaminy takie jak A,E,D są to oczywiście witaminy rozpuszczalne w tłuszczach. W składzie znajdziemy też filtry co jest wielkim + ♥. Promienie bardzo często przesusza skórę  usta dlatego tez ma działanie zapobiegawcze. Pod wazelinę można stosować wodę termalną lub składniki aktywne.
Gdzie dowiecie się o niej czegoś więcej  TUTAJ  

Share:

1 komentarze