CZY WYGODNA I SEKSOWNA BIELIZNA ISTNIEJE ? Kris Line


Dzisiejszy post będzie jednym z tych piękniejszych, bo będzie kobietach. Spróbuję zatrzeć granicę pomiędzy uczuciem komfortu i atrakcyjności.


Ten post będzie troszeczkę inny. Z każdej strony zalewają nas reklamy o seksownej bieliźnie, przesadnej koronce. Co w konsekwencji zamienia bieliznę w kilka sznurków które dobrze będą leżały na kobietach z talią osy, pełnym biustem w rozmiarze co najmniej C.  Moim zdaniem powinno to wyglądać torszkę inaczej.  Dlatego pokażę Wam dzisiaj moją bieliznę  którą noszę na co dzień i czuję się seksownie ?Podstawą podstaw jest dobrze dobrany rozmiar. Biustonosz widoczny na zdjęciu to mój codzienny pomocnik. Jest idealnie dobrany dlatego zapominam o tym, że go mam na sobie. Podczas  codziennych czynności takich jak podnoszenie czegoś z podłogi wielu kobietom biust aż wypada. Co czasami wygląda dość nie smacznie. Na szczęście KRIS dba o to by w takich sytuacja wszytko zostało na swoim miejscu. Do tego figi w dobrym rozmiarze. Nie mogą się wpijać powodując  wylewanie się boczków. Natomiast gdy będą zbyt luźne będą się zwijały co nie wygląda zbyt estetycznie np pod obcisłą spódnicąDobrze dobrane figi podkreślą twoją pupę i będziesz czuła się z tym doskonale. Tak dobrany komplet doda Ci pewności siebie.

Zwracajcie uwagę na szczegóły. Ja uwielbiam odcienie granatu i szarości, dlatego ten komplet jest dla mnie idealny.


Podsumowując muszę stwierdzić, że wychodząc z domu w tak dobranej bieliźnie czuję się bardzo pewna siebie. Dobrze dobrana bielizna leży idealnie nawet na nie idealnym ciele, dzięki czemu czuję się seksownie. Podczas gdy przebiegam obok lustra, czuję sympatię do mojego odbicia w lustrze. Bycie " seksi "to nic innego jak poczucie własnej wartości i pewność siebie.
"Malcolm S. Forbes„Zbyt wielu ludzi przecenia to, kim nie jest i nie docenia tego, kim jest.” ♥ Każda z Nas jest wyjątkowa i tego się trzymajmy.


Moim zdaniem seksowna i wygodna bielizna to ta którą widzicie na zdjęciu ♥
     Zapraszam Was po więcej kobiecych piękności na stronę :

Share:

0 komentarze