Semilac 136 i 138
Dzień dobry mam dzisiaj dla Was bardzo fajny post. Postaram się Was przekonać do używania nudziaków u dojrzałych kobiet. Z wiekiem na naszej skórze pojawiają się niekoniecznie pozytywne oznaki. Gdy zauważymy pierwsze zmarszczki i przebarwienia musimy zacząć uważać na niektóre kolory.Wiem wiem, nie powinno się segregować ludzi pod względem wieku i tym bardziej ilości oznak starości. Mam na to mój mały argument. Sucha skóra na dłoniach pokryta zmarszczkami i do tego nie jednokrotnie przebarwieniami. Znacie to ? Na pewno Wasze mamy lub babcie na pewno borykają się z tym problemem. Teraz wyobraźcie sobie, że pokryjecie płytkę paznokcia czerwonym lub mocno malinowym  odcieniem.  Niestety w większości przypadków będzie to wyglądało nieestetycznie.  Jeden zabieg na dłonie nie zdziała cudów jeśli kobieta dużo pracuje w domu i zapomina o codziennej pielegnacji. Dlatego pamiętajmy o dobrym doborze koloru. Na stronie iperfumy.pl w zakładce SEMILAC  znajdziecie wiele innych kolorów.


Teraz POLECAM ♥  
  Do skóry starczej i dojrzałej zawsze będę pasowały lakiery hybrydowe o odcieniach nude. Ja wybrałam 136  Creamy Muffin to typowy nudziak o lekkim odcieniu. Kolor wpada bardziej w brudny róż połączony z beżem. Cudownie komponuje się z różowym złotem 094 Pink Gold oraz innymi nudziakami z Semilacowej rodzinki.Drugi odcień to 138 Perfect Nude. W dziennym świetle ma kolor kawy z mlekiem. Orzechowy odcień idealnie pasuje do jesiennej atmosfery. Ten kolor pięknie wygląda z odcieniem 037 Gold Disco. To ciepłe połączenie może ocieplić nie jeden jesienny dzieńPani ze zdjęcia ma prawie 60 lat. Czas już zrobił swoje, ale czy to znaczy że to już koniec ? Oczywiście że nie ! Właśnie na takie okazje czekają moje nudziaki. Dłonie wyglądają na zadbane i eleganckie. Delikatny połysk hybryd nadaje dłoniom blasku. Kolory są stonowane dzięki czemu dłonie wyglądają na młodsze. 


 
029,  138, 136, 004, 032, 094 
 
 Przedstawiam Wam kolorki na wzorniku i pazurkach.W rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej i idealnie nadają się do jesiennych stylizacji.

Share:

0 komentarze