3 KROKI DO PIĘKNYCH PAZNOKCI


Na stronie iperfumy już od jakiegoś czasu pojawiła się moja ukochana hybrydowa marka SEMILAC.


 Dzisiaj przedstawię Wam 3 moje ulubione produkty Semilac. Dzięki nim Wasz manicure wytrzyma o wiele dłużej niż klasyczny. Złamany paznokieć przestanie być problemem, a odpryski po jednym dniu odejdą w zapomnienie.

Baza do lakierów hybrydowych Semilac Base 7ml - to moja ulubiona baza. Bardzo dobrze rozprowadza się po płytce, a wykonanie z nią manicuru jest bardzo proste. Świetnie trzyma się płytki nawet do 4 tygodni. Uwielbiam efekt idealnego wyrównania który tworzy baza semilac.  "Baza przeznaczona jest do stosowania na naturalną płytkę paznokcia. Zwiększa przyczepność lakieru hybrydowego do naturalnej płytki paznokciowej. Jest bardzo wydajna, wystarczy nakładać cienkie warstwy produktu. Zostawia lepką warstwę dyspersyjną.
Ponadczasowa konstrukcja wymaga solidnych fundamentów oraz trwałego dachu. By uzyskać maksymalnie trwały efekt i wydobyć z kolorów to co najlepsze, należy posługiwać się bazami i topami najwyższej jakości.
Jest to szczególnie ważne, ponieważ baza jest jedynym produktem, który styka się z naturalną płytką paznokcia. Top to natomiast warstwa, która zabezpiecza kolor, jak również nadaje stylizacji pożądany efekt końcowy – lśniący lub matowy.
W tym przypadku nie uznajemy kompromisu i Ty też nie powinnaś!
"

Lakier hybrydowy budujący SemiHardi Clear 7ml to produkt do przedłużania paznokci. Jest bardzo elastyczny i nie niszczy tak płytki paznokcia jak żele. Uwielbiam go ! "Bezbarwny lakier hybrydowy o właściwościach budującego żelu miękkiego. Idealny do stosowania na słabej płytce. Można nim przedłużyć płytkę paznokcia."

Top do lakierów hybrydowych Semilac Top 7ml- top nadaje pięknego blasku każdej stylizacji. Świetnie wyrównuje powierzchnię paznokcia. "Top na lakier hybrydowy. Zapewnia długotrwały połysk i maksymalną ochronę dla lakieru hybrydowego"

Czas utwardzania
lampa UV LED 6 W – 60 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Środki ostrożności
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Przeciwwskazania
  • jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci,
  • oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza),
  • stany zapalne lub alergiczne,
  • urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic,
  • skaleczenia w obrębie pola zabiegowego,
  • podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek,
  • nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.

Share:

0 komentarze