Pielęgnacja Tołpa
Pielęgnacja zimą nie jest prosta. Nawilżanie i złuszczanie naskórka to podstawa. Mróz i częste zmiany temperatur, działają drażniąco na skórę. Na stronie iperfumy znalazłam idealany zestaw dla mojej skóry.  Już podczas kąpieli będę pielęgnowała moje ciało.

 Pierwsze peeling czy żel pod prysznic ? Moim zdaniem pierwsze powinniśmy oczyścić skórę, czyli klasycznie umyć się płynem pod prysznic. Na naszej skórze zbieramy przez cały dzień różne gratisy w postaci brudu, kurzu czy też zanieczyszczeń. Dobrze oczyszczona skóra to zdrowa skóra. Podstawowe oczyszczanie to za mało, ważne jest tez peelingowanie. Peeling świetnie oczyszcza skórę z martwego naskórka. Dobrze oczyszczona skóra szybciej się regeneruje.


O marce TOŁPA  "Polska marka kosmetyków Tołpa otrzymała swą nazwę od nazwiska profesora, którego praca stanowiła ważny impuls do rozpoczęcia produkcji preparatów kosmetycznych z zawartością naturalnych składników.Stanisław Tołpa był profesorem uniwersyteckim, który zdołał przekonać swoich studentów o istotnej roli biologii, a po wielu latach badań udowodnił wyjątkowe właściwości regeneracyjne wyciągu z torfu. Wzmacnia on układ odpornościowy, przyspiesza regenerację i ogólnie poprawia stan skóry. Kosmetyki Tołpa są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, którzy nie kupują kosmetyków bezmyślnie, lecz świadomie je wybierają. Ich łazienka nie jest wystawką kosmetyków, ale miejscem relaksu, w którym znaleźć można tylko wybrane, odpowiadające im pod każdym względem preparaty. Pomagają im w tym próbki kosmetyków ułatwiające wybór preparatu, z którego będą w pełni zadowoleni. Wypróbuj kosmetyki Tołpa, które zatroszczą się o zdrowie Twojej skóry i piękno ciała, a jednocześnie są przyjazne dla środowiska i nie rujnują budżetu!  " 
Tołpa Green Nutrition żel pod prysznic o działaniu regenerującym. Produkt ukryty jest w wygodnej tubie. Co najważniejsze żel delikatnie nawilża skórę, dzięki czemu minimalizuje uczucie spięcia. Niestety w okresie zimowym często doświadczam tego uczucia. Produkt nie zaburza też PH nasze skóry. Delikatne nawilżenie oraz ochrona bardzo mnie przekonuje. Skóra po kąpieli jest delikatnie nawilżona oraz nie doświadczyłam po użyciu tego płynu spięcia. Produkt delikatnie się pieni, bardzo lubię taką konsystencję. Nie jest to fala sztucznej piany, tylko delikatna przyjemna pianka która otula nasze ciało. Zapach jest delikatny i przyjemny.

Tołpa Green Smoothing peeling pod prysznic ujędrniający. To mój hit produktowy. Konsystencja jest lekka, ale drobinki dość mocne. Myślałam, że będą to delikatne kuleczki które będą ginęły w konsystencji żelu. Jest jednak zupełnie inaczej, żel wypełniony jest bombowymi drobinkami. Są idealne dla wrażliwej skóry, świetnie złuszczają naskórek. Peeling pobudza też delikatnie krążenie. Produkt świetnie zajmie się przemrożoną skórą.


Bardzo polubiłam oba produkty ♥ Tołpa to świetna marka oferująca jakość w niskiej cenie. Moja skóra pokochała tą markę :)

Share:

0 komentarze