Clinique 3 Steps emulsja nawilżającaEmulsja która czyni cuda, czyli jeden z trzech kroków CLINIQUE.

Moim zdaniem musicie poznać misję 3 kroków, żeby zrozumieć fenomen tego produktu.Działanie:

Intensywnie nawilżająca emulsja z serii Clinique 3 steps. 3 krok w trójstopniowym systemie pielęgnacji skóry. Twoja skóra jest odświeżona, delikatna i optymalnie nawilżona. Emulsja posiada dozownik, która ułatwia użycie i poprawia higienę skóry. Zachwiana równowaga skóry zostaje przywrócona.
Typ skóry:
Produkt przeznaczony dla skóry normalnej, suchej i bardzo suchej.
Aplikacja:
Zastosuj rano i wieczorem na dokładnie oczyszczoną skórę (po 2 kroku).


Clinique 3 steps - 3 produkty stosowane 2 razy dziennie, które zapewniają idealnie czystą skórę. Wystarczy wybrać produkt odpowiedni dla Twojej skóry.
Krok 1: produkty oczyszczające twarz - mydła
Krok 2: produkty złuszczające i tonizujące - toniki i mleczka
Krok 3: produkty nawilżająceJuż jakiś czas temu oddałam im moje serce. To taka profesjonalna kosmetologia w domu. Ich 3 kroki pozwalają na utrzymanie naszej skóry w świetnej formie. To marka która idealnie uzupełnia pielęgnację domowa po zabiegach w salonie kosmetycznym. Walczy z wieloma problemami skórnymi. Uwielbiam ich

 "Perfumy Clinique | Kosmetyki Clinique zostały założone w 1968 roku, kiedy to założyła ją już w pełni ugruntowa nanowojorska firma Estée Lauder. Stało się to trochę za namową amerykańskiego magazynu lifestylowego Vogue. Clinique weszła na rynek początkowo jedynie z rewelacyjnymi, inowacyjnymi kosmetykami. Kosmetyki Clinique nie są wykonywane powszechnie i dla wszystkich - dla każdego rodzaju skóry, ale starannie i indywidualnie dostosowując się do potrzeb wymagajcych klientów. Nic dziwnego, że Clinique jest znany jako producent kremów przeciw starzeniu się. Ta szczególna filozofia jest przenoszona również na produkcję perfum Clinique. Znakomite zapachy takie jak Clinique Aromatics Elixir - proste a jednocześnie ponadczasowe - uznawane już za klasykę wród zapachów."
Clinique 3 Steps emulsja nawilżająca do skóry suchej i bardzo suchej- pomimo tego, że moja cera jest tłusta i trądzikowa sięgam po ten produkt. Ten produkt pomógł mi wyciszyć i zregenerować skórę. Po zastosowaniu tego produktu moja skóra była i nadal jest świetnie nawilżona. Co w konsekwencji skutkuje szybszym gojeniem się wyprysków. Oczywiście ma też działanie przeciw zmarszczkowe  co jest dla mnie równie ważne. To mój ulubieniec w codziennej pielęgnacji.

Share:

0 komentarze