THE BALMDzisiaj będzie o moich ulubionych produktach marki THE BALM.Od kliku lat jestem wierna tej marce, a moja kolekcja ciągle powiększa się o coś nowego. Ostatnio zachwyciły mnie matowe błyszczyki które pokochałam. Zaczęło się od palety NUDE TUDE, która zawsze będzie moim ulubieńcem. Cudowne brązy i połyski. Do tego jakoś i pigmentacja jakiej wcześniej nie spotkałam. Soczyste róże i bronzery, a nie zapominajmy o rozświetlaczach ! Jakie informacje znajdziemy o tej marce na stronie i perfumy ? "Kosmetyki theBalm są odwierciedleniem filozofii nowoczesności. Mają oferować codzienny komfort w sposób prosty i szybki, a przy tym dostarczać zabawy. Kosmetyki do makijażu legendarnej marki z USA doskonale wypełniają jej hasło: „Piękna w ciągu 5 minut“. Pokochaj niecodzienne opakowania retro, zabawne nazwy, a przede wszystkim rewelacyjne rezultaty.Kosmetyki theBalm urzeczywistniają swoje zamierzenie niezależnie od wieku klientek, bo jak mówi założycielka marki, Marissa Shipman: „Młodość to stan twojego umysłu i zawartość twojej kosmetyczki“. Jeśli wypełnisz ją kosmetykami theBalm, możesz być pewna, że będziesz mieć swój wygląd zawsze pod kontrolą. A do tego inne plusy – żadnego testowania na zwierzętach czy parabeny w składzie.Marissa Shipman rozpoczęła swoją działalność na rynku kosmetycznym z uporem i pewnym dystansem. Kupiła kilka książek o produkcji kosmetyków i zaczęła zastanawiać się nad tym, jak wyobraża sobie idealne produkty do pielęgnacji i makijażu, a następnie rozpoczęła eksperymenty we własnej kuchni. Później założyła firmę, zatrudniła chemika i stworzyła stronę internetową. W 2004 r. ta mieszkanka Nowego Jorku wydała pierwsze kosmetyki theBalm, dzięki czemu dziewczyny i kobiety mogły odkryć nowy wymiar makijażu. W bogatej ofercie marki znajdziesz wszystkie produkty potrzebne do upiększania wyglądu, poczynając od tuszy do rzęs, błyszczyków do ust, cieni do powiek, przez pudry, aż po multifunkcyjne zestawy kosmetyczne. Do najchetniej kupowanych produktów należą rozświetlacz theBalm Mary - Lou Manizer, paleta cieni do powiek z pędzelkiem theBalm Nude Tude, tusz do rzęs nadający objętość theBalm Cheater, róż i cienie do powiek w jednym theBalm DownBoy, bronzer theBalm Bahama Mama, płyn do demakijażu oczu theBalm Balms Away czy eyeliner theBalm Schwing. Oferta jest niezwykle kompleksowa, więc znajdziesz w niej mnóstwo produktów i dodatków.Ty również lubisz produkty, które już samym wyglądem wprawiają cię w dobry humor? W przypadku kosmetyków tej marki oryginalny design połączony jest z wyjątkową jakością. Mnóstwo kolorów i doskonałych receptur uczyni z ciebie prawdziwą artystkę, a z twojej twarzy najlepsze płótno. Bądź piękna i zawsze młoda z kosmetykami theBalm!" Top 5 produktów The balm które uwielbiam 

  •  theBalm Nude Tude paleta cieni do powiek z pędzelkiem- To  bardzo uniwersalna paletka idealna do stworzenia dziennego i wieczorowego makijażu.
  • theBalm Nude Dude paleta cieni do powiek z pędzelkiem- bardzo podobna paletka do powyższej. Jednak moim zdaniem ma swój charakter i cudowne miedziane odcienie. 
  • theBalm Autobalm California paleta multifunkcyjna - 5  w  1 tą paletą można wykonać zjawiskowy makijaż w domu i podróży. Znajdziemy w niej wszystkie najważniejsze odcienie. 
  • theBalm Instain pudrowy róż dla długotrwałego efektu- to jeden z niewielu róży który utrzymuje się na moich policzkach cały dzień.
  • theBalm Meet Matt(e) Hughes długotrwała szminka w płynie- matowy błyszczyk o niesamowitym efekcie matu i trwałości.
Wszystkie te produkty znajdziecie na stronie iperfumy :)

Share:

0 komentarze