MIXA Ekspert skóry wrażliwej


Od lat przeze mnie znana i lubiana Mixa wprowadza coraz to nowsze i jeszcze lepsze kosmetyki. Szukasz widocznej regeneracji stref narażonych na podrażnienia? Mam rozwiązanie! Mixa cica-creme.


Każdego z nas dotyczy problem z przesuszoną skórą i każda jest narażona na podrażnienia. Nos podrażniony od kataru, przemarznięte policzki, dłonie zniszczone przez detergenty. 


Każdego dnia sucha skóra dorosłych i dzieci narażona jest na podrażnienia: łuszczenie się, szorstkość, odczuwalny dyskomfort. Formuła Cica-Creme wzbogacona panthenolem, aktywnym składnikiem znanym z farmacji o właściwościach regenerujących, pomaga w odbudowie przesuszonej skóry. Bogata konsystencja Cica-Creme wygładza przesuszone miejsca na skórze twarzy i całego ciała, przyczyniając się do odbudowy bariery ochronnej skóry.A jakie są objawy podrażnienia skóry?

Pierwsze objawy to  nadmierne napięcie skóry, mrowienie, a nawet lekki świąd, a to wszystko spowodowane wysuszeniem skóry.Jak działa Mixa Cica Creme?

REGENERUJE - sprzyja odbudowie komórkowej i przywraca skórze jej naturalna funkcję. Kremowa konsystencja wspaniale się wchłania. 

ŁAGODZI - pozwala zmniejszyć uczucie dyskomfortu, eliminuje przesuszenia oraz łagodzi drobne uszkodzenia. Bardzo szybko po nałożeniu pojawia się uczucie komfortu, znika pieczenie i spięcie skóry.

ZMIĘKCZA - wszystko zawdzięczamy panthenolowi, znanemu z właściwości nawilżających i redukujący utratę wody i przywraca równowagę hydrolipidową. 

Samo opakowanie jest bardzo poręczne w użyciu. Możemy swobodnie nosić krem w torebce i używać w dowolnym momencie. Cena też jest idealna, jak na tak doskonałe działanie.


Polecam zwłaszcza na przeziębienia i podrażniony od kataru nos - działa doskonale!

Share:

1 komentarze