Pielęgnacja z MONTIBELLO
Przetestowałam ostatnio 3 obłędne kosmetyki.  Poniżej możecie zobaczyć wyniki ankiet. Oczywiście nie obędzie się też bez mojej krótkiej opinii.


Bodyslim Remodelling Neurocream Montibelllo Zapach produktu spodobał się wszystkim testującym, w tym 54 proc. bardzo. Jego konsystencja odpowiada 96 proc., zaś pojemność 97 proc. Opakowanie podoba się 92 proc. testujących (w tym ponad połowie bardzo). 35 proc. na pewno kupi kosmetyk ponownie, a 38 proc. raczej to rozważy. 54 proc. zdecydowanie poleci produkt swojej przyjaciółce, 35 proc. prawdopodobnie. 38 proc. jest za niego gotowe zapłacić od 40 do 60 zł, 27 proc. – od 61 do 80 zł, 19 proc. – od 81 do 120 zł, 12 proc. – od 121 do 150 zł, a 4 proc. byłoby gotowe wydać na niego ponad 150 zł. 


Moja opinia ♥
Krem ma obłędną konsystencję która otula naszą skórę. Zapach jest niesamowicie elegancki i przyjemny. Zawartość jest umieszczona w eleganckim słoiczku który ozdobi nie  jedną toaletkę. Działanie kremu jest niesamowite. Nawilża i napina skórę. Używałam go po  zabiegu kwasami i pierwszy raz moja skóra tak szybko i pięknie się regenerowała. Ten krem  to niesamowity  produkt bogaty w cudowne składniki aktywne.


Genuine Cell Anti-Wrinkle Comfot Cream SPF 15 Montibello Produkt spełnił oczekiwania 91 proc. testujących. Jego zapach zachwycił 67 proc., zaś konsystencja odpowiada 94 proc. Pojemność spodobała się 76 proc., a opakowanie zewnętrzne 82 proc. 88 proc. testujących rozważa ponowne kupno produktu, 82 proc. zdecydowanie poleci go swojej przyjaciółce. 21 proc. jest gotowe zapłacić za niego od 40 do 60 zł, 24 proc. – od 61 do 80 zł, 36 proc. – od 81 do 120 zł, 15 proc. – od 121 do 150 zł, zaś 3 proc. – powyżej 150 zł.


Muszę przyznać, że to mój pierwszy produkt o takim działaniu. Moja skóra po użyciu tego produktu stawała się nawilżona i gładka. Podczas stosowania produktu zmieniłam troszkę swoją dietę i więcej się ruszałam. Balsam był świetnym uzupełnieniem walki z cellulitem. Skóra nie traciła dobrej kondycji była i jest dobrze napięta. To idealny produkt dla osób walczących z niedoskonałościami.


Facial Essentials Revitalising Facial Scrub Montibello Produkt całkowicie spełnił oczekiwania 92 proc. testujących. Jego zapach bardzo podoba się 54 proc., konsystencja – aż 92 proc. Z pojemności zadowolonych jest 73 proc. testujących, opakowanie zewnętrzne odpowiada wszystkim testującym. 35 proc. na pewno kupi produkt w przyszłości, 46 proc. – raczej, 65 proc. zdecydowanie poleci go swojej przyjaciółce. 73 proc. testujących byłoby w stanie wydać na niego od 40 do 60 z, 23 proc. od 61 do 80 zł, a 4 proc. powyżej 80 zł.


Wiecie o tym jak długo walczyłam z trądzikiem. Ta nieszczęsna choroba nie pozwalała mi na używanie peelingów ziarnistych. To mój pierwszy ziarnisty peeling od lat. Moja skóra bardzo go polubiła. Świetnie złuszcza naskórek. Używam go 1-2 razy w tygodniu i zauważyłam, że  dzięki niemu pozbywam się zaskórników. Chyba właśnie takiego mocnego oczyszczenia potrzebowała moja skóra. 

Share:

2 komentarze

  1. Mają przepiękne opakowanka! :) Zachęcają do zakupu. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. czas na przetestowanie na swojej skórze ;)
    pozdrawiam cieplutko,
    woman-with-class.blogspot.com ;)

    OdpowiedzUsuń