TOŁPA

Lato to raczej ciężki okres dla kobiet. Baseny kąpieliska i inne ataki na nasze strefy intymne. Raczej nie wypada myć tych miejsc szamponem więc przychodzę do Was ze świetnym produktem. Marka TOŁPA przychodzi do Was ze świetną propozycją.


  • Cena tego produktu to jedyne 15 zł za 195ml. Produkt jest bardzo wydajny i starcza na długo.
  • Zamknięty jest w bardzo wygodnym opakowaniu. Plus ode mnie  za przeźroczyste opakowanie, bo lubię widzieć ile produktu mi jeszcze zostało. Uwielbiam wymyślne opakowania, ale w tego typu produktach wolę widzieć zawartość.
  • Płyn po kontakcie z wodą tworzy delikatną piankę. Która nie podrażnia, a raczej otula nas delikatnością.
  • O tej porze roku  stawiam na komfort. Płyn jest bardzo delikatny i świetnie oczyszcza. Daje uczucie delikatnej świeżości. Ma też działanie nawilżające co jest zbawienne o tej porze roku. Jak wcześniej wspominałam kąpiele w chlorowanych oraz zanieczyszczonych kąpieliskach nie sprzyjają naszym miejscom intymnym.
  • Łagodzi delikatne podrażnienia .Sporo ważnych  informacji od producenta 

"

Wiemy, że...


nic nie zastąpi szałwii i nagietka w łagodzeniu podra żnień i zaczerwienień okolic intymnych. Razem koją i przywracają komfort w codziennej higienie intymnej.

nasz płyn

delikatnie myje i przywraca fizjologiczne pH okolic intymnych nie naruszając naturalnej bariery ochronnej. Nawilża i niweluje uczucie suchości. Łagodzi podrażnienia i regeneruje mikrouszkodzenia błony śluzowej. Przywraca równowagę flory bakteryjnej i wspomaga jej odbudowę. Pozostawia uczucie czystości i świeżości. Zawiera przyjazne dla skóry środki myjące, dzięki czemu łagodnie się pieni.

Małe wielkie składniki

torf tołpa® , ekstrakt z kwiatów lilii wodnej, ekstrakt z kwiatów magnolii, kwas mlekowy, kompleks Ecodermine®

być może niektóre nasze składniki posiadają zagadkowe nazwy. Ale prawda jest taka, że żaden z nich nie znalazł się tutaj przypadkowo. I z tego jesteśmy dumni.

Sposób użycia

niewielka ilość płynu rozprowadź na zwilżonej skórze i umyj okolice intymne, następnie spłucz woda. Stosuj wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Inne

przebadany w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego. Najlepiej jest przechowywać nasz kosmetyk w temperaturze pokojowej (15–25C) oraz zużyć w ciągu 3 miesięcy po otwarciu.
"

Share:

0 komentarze