Tołpa Dermo Face PhysioPomimo tego, że temat demakijażu był przerabiany na tym blogu kilka razy to nie koniec. Odnalazłam swojego kompana do letniego oczyszczania TOŁPA.   


Jak sprawdza się w kontakcie z oczami ?

Jestem totalnie wyczulona na punkcie demakijażu oczu. Skóra w tych okolicach  jest mocno narażona na przesuszenia, a same oczy na podrażnienia. Chyba każda z nas miała taką sytuację, że pomimo zapewnień producenta nie dało się otworzyć oczu po użyciu produktu.   Nie wspomnę już o przekrwionych i podrażnionych oczach...  Szczerze powiedziawszy 80 % produktów których używałam do demakijażu kończyło się raczej tragicznie. Dlatego jestem totalnie pozytywnie zaskoczona tym produktem. Po przedostaniu się do oka nie odczuwam kompletnie żadnego szczypania czy pieczenia. Jest bezpieczny i łagodny dla oka. Nie przesusza też okolic wokół  oczu. Mogę go Wam polecić z ręką na sercu. Dla takich delikatnych istotek jak ja też się nada. Ja jestem niestety totalnie nadwrażliwa.

Jak pozbywa się makijażu z okolic oczu ?

Tutaj kolejne zaskoczenie ! Jest niesamowity wystarczy na kilka sekund docisnąć nasączone waciki  i nawet wodoodporny makijaż  rozpuszcza się. Delikatnymi ruchami możemy oczyścić oko z cieni czy też wodoodpornych produktów. Tutaj też nasza skóra nie jest narażona na podrażnienia. Dlatego jestem zachwycona. Podsumowując produkt świetnie oczyszcza okolice oka bez podrażnień.


Czy Tołpa Dermo Face Physio dobrze oczyszcza skórę twarzy ?

Tołpa Dermo Face Physio to nic innego jak płyn micelarny. Jeśli pamiętacie coś z lekcji biologii to nic innego jak właśnie micele. Działają na zasadzie przyciągania i odpychania cząsteczek wody / Tłuszczu . Płyn micelarny ma moc zamykania w środku cząsteczek tłuszczu i brudu, to właśnie  dzięki temu zawdzięczamy bardzo dokładne oczyszczanie.  Produkt jest w stanie niesamowicie dobrze zebrać nawet bardzo trwały wodoodporny makijaż. Skóra jest bardzo dobrze oczyszczona po użyciu tego produktu. Delikatna formuła pozwala również zachować skórze równowagę. 


Moim zdaniem płyn micelarny pomimo swojego świetnego działania może jednak zapychać. Brud zamknięty w środku niestety pozostawiony na naszej skórze może zapychać nasza skórę. Dlatego pamiętajcie, że skórę po użyciu każdego płynu micelarnego należy umyć żelem lub pianką do mycia twarzy.


Na stronie iperfumy.pl znajdziecie o wiele więcej produktów tego typu, szukajcie w zakładce PŁYNY MICELARNE.

Share:

0 komentarze