Holika Holika Dodo Cat


Koreańska pielęgnacja jest zaraźliwa, a co najlepsze często skuteczna. Dzisiaj o Holika Holika Dodo Cat oczyszczającej piance 3in1.


Muszę to przyznać, że jak znowu buszowałam po stronie iperfumy to natknęłam się na kocie cudo. Opakowanie odebrało mi całkowicie rozum i w kilka sekund znalazło się w koszyk. No bo kto by się oparł ? HOLIKA HOLIKA znowu wygrywa 1:0

Pamiętajcie o tym, że płyny micelarne czy też mleczka mają za zadanie wstępnie oczyścić skórę z makijażu. To właśnie produkty typu Holika Holika Dodo Cat oczyszczają dogłębnie nasza skórę.
Ten produkt jest niesamowicie oczyszczający. Świetnie nadaje się do II etapu pielęgnacji skóry. Konsystencja produktu jest żelowa, a po kontakcie zamienia się w mleczno piankowe cudo które otula nasza skórę. W konsystencji są też wyczuwalne drobinki, ale są raczej delikatne. Jestem fanką pianek do twarzy dlatego poprzeczkę postawiłam wysoko. Skóra po uzyciu tego produktu wydaje się być bardzo dobrze oczyszczona. 

Dlaczego pianki  ?

Konsystencja pianki jest bardzo delikatna, dzięki temu nasza skóra jest w mniejszym stopniu narażona na podrażniania. Pianka dokładnie oczyści nasza skórę z nadmiaru sebum, tłuszczu czy brudu który gromadził się na naszej skórze przez cały dzień. Doskonale oczyszczona skóra o wiele lepiej przyjmuje składniki aktywne ponieważ nie stwarzamy im bariery.
Peelingi zawarte są na tyle delikatne, że często możemy aplikować je na cery problematyczne.
Jeśli na naszej skórze pojawiają się jakieś niedoskonałości możemy użyć tej pianki jako maseczki. Jednak ten 3 krok może być stosowany najczęściej  u osób z cera tłustą i mieszaną.  Piankę wystarczy nałożyć na skórę i pozostawić na 2-3 minuty. Lepiej nie dopuszczać do całkowitego zaschnięcia ponieważ może to podrażnić nawet tłustą cerę. Teraz w dobie hydrolatów, toników w spreju czy też wody termalnej to nie kłopot. Po kilku minutach zmywamy maseczkę i cieszymy się oczyszczoną promienną cerą.

Pianka jak najbardziej na plus. To wielozadaniowy produkt który fajnie się sprawdza w każdej roli.

Na stronie iperfumy znajdziecie też  pianki do mycia twarzy innych marek. Zajrzyjcie do zakładki PIANKI OCZYSZCZAJĄCE


Share:

1 komentarze