Avon Planet Spa Greek Seas

Uzupełnieniem cały oczyszczające nawilżające pielęgnacji będzie maseczka peel off. Pamiętamy że jako mała dziewczynka o uwielbiałam te Maseczki. Efekt  ściągania Maseczki w jednym płacie był czymś niesamowitym. Wracając do naszej Maseczki Avon Planet Spa Greek Seas jest Zamknięta w niesamowicie po ręcznej dupie. Maseczki peel off są gęste a ich konsystencja przypomina Kisiel. Czasami Ciężko ją wydobyć z pojedynczych opakowań lub słoików. Mają też tendencję do zasy Hania. Jednak Zamknięta w Tubie nie jest narażona na wyschniencie a do tego aplikacja jest bardzo prosta. Najlepszym sposobem jest rozprowadzenie jej na twarzy dłońmi. Najlepiej sprawdza się bardzo cienka warstwa która za sycha w jednolitym wpłacie. Maseczka po zastygnięciu tworzy Płachta którą zrywamy. Dzięki czemu Bardzo dokładnie pozbywamy się martwego naskórka który przyczepia się do warstwy Maseczki którą odrywamy. Jednak jest to działanie bardzo delikatne i nie podrażnia naszej skóry.
Skóra po wykonaniu tej Maseczki jest bardzo Gładka oraz delikatnie ściągnięta. To również opcja dla osób z problemami trądzikowymi oraz stanami zapalnymi. Takie Oczyszczanie minimalizuje roznoszenie bakterii po powierzchni skóry. Maseczka jest rozprowadzona tylko w momencie nakładania. Podczas ciągania nie Nie rozcieramy jej dzięki czemu nie przynosimy dalej bakterii. Maseczka i jest raczej przeznaczona do skóry zmęczonej szorstkiej tłustej trądzikowej oraz mieszanej. Podczas aplikacji muszę musimy jedynie uważać na okolice oczu ponieważ tam skóra jest o wiele wrażliwsze.


Uwielbiam efekt który daje ta maseczka skóra jest w bardzo szybkim czasie mocno Oczyszczona z se bum oraz martwego naskórka. Wszystkie sera oraz kremy o wiele lepiej się wchłaniają po użyciu tego typu produktów. Musimy jednak pamiętać o systematyczności. Wielokrotne użycie tego produktu daje nam niesamowite efekty. W poprzednich postach przedstawiałam wam wariant nawilżające oraz oczyszczający. Używając te produkty na zmianę możecie doprowadzić swoją skórę do równowagi.
Bardzo polubiłam tą linię Planet Spa  maseczek na stronie iperfumy Znajdziecie wiele wariantów tych maseczek. Możecie oczywiście dostosować je do potrzeb własnej skóry. Moja Cera potrzebuje nawilżenia i oczyszczenie i takie też warianty wam przedstawiłam. Jednak sądzę że działanie nawilżające jest na tyle uniwersalne, że każdy z was może użyć tej Maseczki.

Share:

0 komentarze