Avon Planet Spa Heavenly HydrationKolejnym krokiem pielęgnacji będzie nawilżanie. Pomimo tego że niektórzy z nas posiadają cerę tłustą lub mieszano, nie możemy zapominać o nawilżaniu. Między nad łuszczeniem a nawilżaniem jest diametralna różnica. Cera Tłusta też czasami bywa źle nawilżona przez co wytwarza więcej sebum by ją dowilżyć. Stany zapalne które powstają na naszej skórze o wiele szybciej będą się goiły podczas odpowiedniego nawilżenia. Kolejną zaletą nawilżania jest minimalizacja powstawania blizn potrądzikowych. Nasza skóra wolniej się starzeje oraz o wiele lepiej i szybciej się regeneruje gdy ma odpowiedni poziom wody.
Kolejna to Avon Planet Spa Heavenly Hydration maseczka ma działanie stricte nawilżające dodatek wyciągu z liści oliwnych działa przeciw wolnym Rudnika. Oliwa z oliwek tworzy warstwę Hydro lipidową która utrzymuje odpowiednie nawilżenie naszej skóry. Skóry dzięki temu jest chroniona przed prze suszeniem oraz odwodnieniem.
Maseczka jest Zamknięta w podręcznej to wcale dzięki czemu można ją trzymać pod prysznicem. Mnie to zdecydowanie motywuje do częstszego i regularnego używania tego typu produktów. Maseczkę możemy rozprowadzić na skórze przy pomocy czy do niej lub specjalnych pędzelków. Maseczka ma lekką żelową konsystencję dzięki czemu świetnie się rozprowadza. Nadaje się dzięki temu też do skóry tłustej ponieważ lekka konsystencja nie pozostawia to z tego filmu oraz nie zapycha porów
To bardzo ważny podczas pielęgnacji skóry tłustej by zwracać uwagę na lekkiej konsystencji które będą idealnie pielęgnować naszą skórę ale nie będą zapychać porów. Po szybkim czasie zauważycie że wasza skóra szybciej się goi staje się napięta a drobne zmarszczki znikają. Pielęgnacji nawilżającej najważniejsza jest systematyczność by nie dopuszczać do przesuszania skóry.

 
Maseczka oprócz świetnej konsystencji ma też Delikatny przyjemny zapach. Bardzo polecam nałożenie sobie Maseczki na 10 min oraz zrelaksowana się. 10 min to naprawdę niewiele a dla naszego umysłu może zdziałać cuda. Niestety w tym całym pośpiechu coraz rzadziej mamy czas na krótki relaks który zregeneruje naszą duszę i ciało. Pamiętajcie o tym że stres też często widać na naszej skórze. Dlatego tak ważne jest dbanie o nasz Stan psychiczny. Z takimi produktami nie trudno o szybki i przyjemny relaks. Poza tym nic tak nie cieszy jak piękna zadbana skóra. 

Na stronie iperfumy by NOTINO znajdziecie również inne rodzaje maseczek Planet SPA.

Share:

0 komentarze