Clinique Sonic System
Moim odkryciem tamtego roku była szczoteczka Sonic System Marki CLINIQUE. Jest to  ważny jest produkt którym oczyszcza moją  skórę w codziennej pielęgnacji.
Szczoteczka jest wodoodporna dlatego można jej używać pod prysznic. Moja Tuba z produktem stoi zawsze pod prysznicem, dzięki czemu częściej jej używam. Teraz gdy moja skóra potrzebuje naprawdę wielu składników aktywnych. Mocne i solidne oczyszczalni to podstawa. Produkt jest zamknięty poręcznej Tubie.


Ja aplikuję Clinque Sonic System bezpośrednio na twarz rozprowadzam go rękami, na delikatnie zwilżoną  skórę twarzy. Już podczas aplikacji produkt zaczyna się delikatnie pienić. Następnie wykonuje Delikatny masaż Brody, policzków, nosa i na końcu czoła szczoteczka. Jednak produkt ma bardzo mocne oczyszczające działanie, dlatego możemy go też używać bez szczoteczki. Naniesiony okrężnymi ruchami świetnie się  pieni i oczyści naszą skórę.
Mam cerę tłustą więc mogę używać tego produktu bardzo często. Taki Dokładny Peeling wykonuje raz dwa razy w tygodniu. Po miesiącu tego typu zabiegów moja skóra niesamowicie się poprawiła. Stała się o wiele Delikatniejsza w dotyku oraz odzyskuje blask. Oczywiście najbardziej zależało mi na pozbyciu się zaskórników. Można zauważyć pierwsze efekty po miesiącu
Moja skóra wytwarza o wiele mniej sebum. Zaskórniki powoli zaczynają się zmniejszać. Coraz mniej stanów zapalnych powstają mojej skórze. Moim zdaniem tego typu produkty są najlepsze w walce z głębokimi zaskórnikami.
Jednak musimy pamiętać o systematycznym stosowaniu produktów. Jeśli używacie go bez szczoteczki możecie go używać częściej niż raz w tygodniu. Musicie też dostosować go do własnego typu cery. Mam  ten przywilej że posiadam tłustą cerę i mogę go używać bardzo często. Nie podrażnionej skóry wręcz przeciwnie zauważam, że różnego rodzaju stany zapalne szybciej się goją. Moja skóra jest niesamowicie Gładka po użyciu tego produktu ze szczoteczka. Efekt złuszczenia można porównać do  zabiegu w gabinecie. Szczoteczka ma naprawdę silne działanie złuszczające na martwy naskórek. W asortymencie znajdziemy kilka końcówek szczątki aby dopasować ją idealnie do Waszego typu cery. Żel jest produktem uniwersalnym głęboko oczyszczający. Na stronie iperfumy możecie zapoznać się z innymi produktami Marki CLINIQUE oraz końcówkami do Szczotek

Share:

0 komentarze