Belleza Castillo Edge Cutimal Pig
Dzisiaj opowiem wam o pielęgnacji twarzy, a dokładniej o nawilżaniu. Jakiś czas temu odkryłam Świetny maseczkę wpłacie do twarzy Belleza Castillo Edge Cutimal Pig.

 

 
Belleza Casyillo to koreańska marka, którą od jakiegoś czasu bacznie obserwuję i testuję. Oczywiście patrząc po opakowaniach chyba domyślacie się co najbardziej mnie zachęcił do zakupu tych produktów. Uwielbiam koreański Maseczki za ich działanie, ale opakowanie i urocze grafiki są też wielką zaletą. Tym razem skusiłam się na świnkę i Koteczka. Opakowania są bardzo solidnie i pięknie wykonane. Grafiki są prze urocze, a same opakowania bardzo czytelne. Po otwarciu opakowania z maseczki uwalnia się delikatny przyjemny zapach. Płaty są bardzo gęste dzięki czemu nasza twarz przez 15 min  jest naprawdę przyjemnie otulona.
Na opakowaniu znajdziemy informacje, że maseczkę możemy stosować dzień dwa trzy razy w tygodniu. Chciałabym mieć aż tyle czasu no takie przyjemny i regeneracyjny relaks. Niestety u mnie stosowanie tych maseczek jest trochę rzadsze. Jednak staram się wykonywać taki zabieg raz w tygodniu
Aby przygotować twarz do nałożenia Maseczki musimy rozpocząć od demakijażu naszej skóry. Po dokładnym oczyszczeniu skóry najlepiej nałożyć Peeling. Po wykonaniu peelingu nasza skóra będzie mocniej wchłaniała składniki aktywne z maseczki. Zmniejszona warstwa Rogowa przepuści więcej składników,a nasza skóra będzie lepiej odżywiona. Maseczka ma za zadanie regenerację i przywrócenie gęstości. Muszę się z tym zgodzić że efekt jest naprawdę mocny i zadowalający jak na kilku  Minutową kurację. Produkt jest naprawdę silnie skoncentrowane dlatego działa zbawiennie na naszą skórę. Skóra po użyciu  produktu jest mocno nawilżone delikatnie napięta a  delikatne zmarszczki spowodowanie przesuszeniem skóry delikatnie się wygładzają.
Nie mogę się już doczekać testowanie kolejnych wariantów tych maseczek. Bo efektem jestem zachwycona. Dawno nie miałam do czynienia z tak grubymi płytami Maseczki. Jednak działa to na mnie bardzo pozytywnie bo dobrze otulona skóra moim zdaniem przyjmuje więcej składników aktywnych. A do tego te niesamowicie Urocze grafiki na maseczkach potrafią poprawić humor. Jedyne co mogę  powiedzieć to gorąco Wam polecam tą Kolagenową  maseczkę. Po ściągnięciu Maseczki  nie musicie jej zmywać możecie  zostawić resztki serum na Skórze do całkowitego wchłonięcia. Efekt wtedy będzie o wiele mocniejsze. Jednak gdy używacie Maseczki przed nałożeniem makijażu oczyścicie skórę z pozostałości i śmiało wykonujecie makijaż. Na stronie znajdziecie niesamowicie ogromny maseczkowy asortyment MASECZKI DO TWARZY.

Share:

0 komentarze