Color Riche La Palette Glam


Jak wiecie w kobiecej torebce jest wszystko. Dzięki Paletce Loreal może być jeszcze więcej. Ale ta zajmuje bardzo mało miejsca, a  jest niesamowicie wyposażona i już niebawem przedstawię wam szczegóły.


Paleta jest Zamknięta w eleganckiej czarnej szkatułce. Po delikatnym uchyleniu wieczka ukazuje nam się sześć pięknych odcieni. Jest wyposażona w Pędzelek który ma krótką poręczną rączka oraz piękną złotą ozdobę. Włosie jest bardzo miękki i delikatny dzięki czemu rozprowadzanie produktu jest bardzo proste i równomierne. Z wielką przyjemnością nabyłabym więcej pędzli tego typu, bo jest naprawdę bardzo delikatne i przyjemne dla skóry. Pędzelek jest  drobny  dlatego zajmuje mało miejsca. Jestem niesamowicie zachwycona wielkością lusterka ukrytego w Paletce. Jest niesamowicie duże i możemy dopasować kolor pomadki do całego makijażu ponieważ w lusterku widzimy całą swoją twarz. Kolory są ułożone według odcieni. Możemy za nich wyczarować niesamowite kompozycje. Konsystencja jest podobna do pomadek jednak są mocno nawilżający. Nie podkreślają skórek wręcz je nawilżają i wygładzają. Paleta barw jest naprawdę bogata dzięki czemu wybierzemy coś dla siebie na każdą okazję.


Color Riche La Palette Glam przy pomocy pędzelka bardzo łatwo Aplikuj się na usta. Dzięki użyciu pędzla  możemy uzyskać bardzo precyzyjny Efekt. Sam produkt jest mocno na pigmentowe, a  kolory  bardzo żywe. Na ustach wyglądają przepięknie. Pigment mocne wpija się w usta dzięki czemu kolor jest długotrwały. Doskonale wiecie że jestem artystyczną duszą i uwielbiam łączyć  różne kolory i tak z właśnie  ostatnio użyłam tych pomadek w okolicach oczu i też wyglądały nieziemsko. Połączenie jaśniejszych i ciemniejszych tonów powstaje nieziemskie ombre.  Pędzelek dołączony do zestawu idealnie nadaje się do blendowania różnych odcieni pomadek.
Kolory są mocno na pigmentowe  jednak świetnie ze sobą współgrają i tworzą niesamowity efekt na ustach. Jednak największą zaletą jest mocne nawilżenie ust. Opakowanie jest bardzo solidne dlatego bez obaw możecie je możecie je  wrzucić do torebki. Lusterko jest tak wybitne że nie musi się już nosić żadnego osobnego. Na stronie iperfumy znajdziecie też inne produkty   marki L’Oréal Paris

Share:

0 komentarze