Real Techniques Original Collection BasePędzlami Real Techniques Zachwycam się od pół roku. Mój makijaż zdecydowanie zmienił się odkąd używam tych pędzli. Dzisiaj Skupimy się na nakładaniu pudru bardzo puchatym Pędzlem. 

Pędzle tej marki mają niesamowicie świetne rączki które wygodnie się trzyma są bardzo stabilne . Pędzel do pudru wyróżnia się właśnie bardzo grubą rączka oraz niesamowicie puchatym włosiem. Rączka jest w kolorze rudo złotym z czarnym końcem. Czarna końcówka jest na tyle Gruba i stabilny że pędzel  może na niej stać.
Jeśli chcecie aby wasz podkład utrzymał się bardzo długo na waszej skórze niezbędnym produktem będzie też puder i pędzel Real Techniques Original Collection Base
. Aby podkład dobrze trzymał się skóry należy go wklepać,a nie wsmarować tak aby wbić go w skórę i pory. Następnym krokiem będzie wtłoczenie na skórę suchego produktu. Może to być puder Sypki lub w kamieniu. Najlepiej sprawdzają się transparentne produkty które nie mają koloru, a dzięki nim uzyskujemy matowe wykończenie. Puder należy nabrać na Pędzel i wtłoczyć go ruchem wbijania w skórę. Tak nałożony będzie utrwalał wcześniej nałożony podkład lub po prostu zmatowi  naszą skórę. Gdy chcemy utrwalić makijaż wystarczy właśnie dokładnie wbić podkład w naszą skórę

Pędzel ma niesamowicie delikatne włosie jest bardzo puszyste i zbity. Dość długo szukałam takiego pomocnika właśnie do nakładania pudru. Jednak jeśli  uwielbiacie efekt rozświetlenia waszej skóry ten Pędzel będzie też idealny do nakładania na większe powierzchnie rozświetlacza. Bardzo dobrze rozprowadzi  rozświetlacz na waszą skórę, dzięki czemu powstanie piękna tafla.
Pędzlem oczywiście można też nakładać bronzery  np. na za jasny podkład by dodać naszej skórze słonecznego blasku. Jest bardzo uniwersalny można nim  konturować nasze policzki. Pamiętajcie że aplikacja pędzlem  jest bardziej higieniczne niż dłońmi o ile często myjecie sobie pętlę. Przy  tłustej i mieszanej cerze  zdecydowanie polecam wam używanie do codziennego nakładania pudru właśnie pędzli. Wytwory tej marki niesamowicie dobrze mi się sprawdzają, dlatego  z czystym sumieniem mogę wam je polecić. Włosie jest naprawdę dobre jakościowo nie wypada nie Kruszy się. Bardzo dobrze trzyma sypkie produkty nie obsypuje ich oraz pięknie rozprowadza je na skórze. Na stronie iperfumy znajdziecie też niesamowite limitowany zestawy tych pędzli które są świetnie wyposażone nie tylko w pętlę ale też i gąbeczki.

Share:

0 komentarze