Real Techniques Limited Edition

 
Dzisiaj w roli głównej pędzle Real Techniques Limited Edition . Jednak tym razem skupię się na detalach czyli zestawie czterech pędzli  marki Real Techniques.
 

W zestawie znajdują się cztery pędzle do Blendowania o miękkich końcówka i kolorowych rączkach. Znajdziemy tam również cztery gąbeczki Blendujące.
Ja najczęściej do moich makijaż używam właśnie pędzli do blędowania. W zestawie znajdują się aż cztery dlatego możemy używać ich do różnych kolorów i nie musimy ich tak często czyścić. Pierwszy pędzel używam do produktów rozświetlających najczęściej nanoszę nim produkt w kącikach oczu oraz na luk brwiowy. Jednak znalazły też zastosowanie jako przedmioty do nakładanie rozświetlacza.  Łuk Kupidyna można pięknie podkreślić rozświetlaczem przy pomocy właśnie tego pędzla, ale i na Czubku nosa delikatne rozświetlenie wygląda cudownie. Z rozświetlaczem możemy tak naprawdę eksperymentować i dodawać go w różne partie naszej twarzy szyi i dekoltu. Pędzelki są bardzo Precyzyjne i świetnie blendują  produkty. Pędzle służy mi jako pomoc w jednoliceniu  koloru na powiece.Nakładam nim jasny cień na całą powiekę. Na tak przygotowanej powiece  o wiele lepiej Blenduje się kolejny kolor oraz wygląda na żywszy i intensywniejszy.
Dwa kolejne pędzle w odcieniach różu i fioletu służą jako pomoc w nakładaniu i blendowania ciężkich ciemnych kolorów. Blendowanie jeszcze nie było nigdy tak proste jak przy użyciu tych cudeniek . Kolory pięknie się ze soba łączą i tworzą piękne przejścia.
Oczywiście nie mogłabym nie wspomnieć o gąbeczką które były w zestawie. Są bardzo miękkie mnie zjadają dużej ilości produktu i świetnie rozprowadzają produkt na skórze. Od pół roku używam ich również do makijaż całej mojej twarzy, uwielbiam ten idealny efekt pokrycia przy minimalnym zużyciu produktu.
Zestaw pędzli i gąbeczek   świetnie się uzupełnia.  Gąbeczki  cudownie wygładza skore pod oczami. Przy ich użyciu  możecie też nałożyć suchy puder pod oczy lub rozświetlacz. Mają tak naprawdę wiele zastosowań po zwilżeniu wodę są na tyle duże że możecie nawet na większe partie twarzy nakładać nimi podkład. Uwielbiam ten zestaw i zastanawiam się nad zakupem kolejnego by stworzyć  jeszcze więcej wariantów i możliwości. Nie mogę się nadziwić ile niesamowitych limitowanych zestawów REAL TECHNIQUES można znaleźć na stronie iperfumy.

Share:

0 komentarze